Klaipėdos mediena

Klaipėdoje veikianti pramonės įmonė UAB „Neoformą“ 2019 m. pakvietė dalyvauti projektavimo darbų konkurse. Šios grupės įmonėms UAB „Neoforma“ projektavimo paslaugas teikia jau daugybę metų, todėl kvietimą dalyvauti naujos didžiulės gamyklos projektavimo darbų konkurse mes vertiname, kaip pasitikėjimą mūsų įmone.

Nepaisant konkurso rezultatų, kuriame dalyvauti pakviestos solidžios Lietuvoje ir už jų ribų dirbančių įmonių, mums šis dalyvavimas yra didžiulis pasitikėjimo rodiklis mūsų įmone ir jos teikiamomis paslaugomis.

Klaipėdos rajone pramonės teritorijoje numatoma projektuoti 33 000 m² šiuolaikišką gamybos, remonto ir inžinerines paslaugas teikiančią gamyklą. Naujoje gamykloje numatoma plėtoti ne tik medienos gaminių gamybą, tačiau projektuoti ir gaminti inovatyvias technologijas. Todėl norima suprojektuoti tokią gamyklą, kurioje būtų įdiegtos naujausios energiją tausojančios technologijos, o architektūriniai ir inžineriniai sprendimai atitiktų rytojaus reikalavimus. Patalpų interjerų sprendimai, vidaus išplanavimas turi sudaryti maksimalų psichologinį ir fizinį komfortą darbuotojams numatant erdves poilsiu, kavines, sporto sales, erdves individualiam darbui.