Lauras Ruseckas
Įkūrėjas / architektas

Dar 1996 metais Gargžduose, dirbant prie braižymo stalo, gimė mintis pradėti savo verslą ir įkurti įmonę. Taip 1996 m. vasario 14 d. įsteigta individuali įmonė, užsiimanti architektūrinio projektavimo veikla.

Didėjant darbų apimčiai ir įvairėjant projektams, pirmuoju įmonės darbuotoju, dar būdamas studentu, 1999 m. tapo Rimantas Bogdžiūnas, ilgainiui tapęs įmonės direktoriumi ir dirbantis iki šiol.

Ekonominio pakilimo laikotarpiu 2001 – 2008 m., prisijungus architektui Gyčiui Kasperavičiui bei konstruktorei Adai Bilvinienei, sukurta visa eilė įsimintinų visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatų.

2003 m. individuali įmonė reorganizuota į UAB „Neoforma“. Augant įmonei ir plečiantis projektavimo geografijai, 2005 m. UAB „Neoforma“ įkūrė savo filialą Klaipėdoje, į kurį ilgainiui persikėlė visas kolektyvas.

Nuo 2007 m. prie kolektyvo prisijungus Daivai Mačikėnienei, UAB „Neoforma“ pradėjo rengti sudėtingus bei didelės apimties detaliuosius ir specialiuosius planus.

Dizaineriai Rita Girgždytė ir Henrikas Jočys kuria pastatų interjerus, eksterjerus bei apželdinimą.

UAB „Neoforma“ didžiausias turtas – kompetetingas, atestuotas ir draugiškas kolektyvas. Šiuo metu darbuotojų skaičius bendrovėje nusistovėjo iki 10-12 žmonių.

Mes noriai imamės sudėtingų, didesnės apimties visų paskirčių, iššūkių reikalaujančių (komercinės, visuomeninės, poilsio, sporto, gyvenamosios ir pramonės) objektų projektavimo. Siūlome visas planavimo ir projektavimo paslaugas, nuo detaliojo plano iki pastatų techninių – darbo projektų su interjero ir želdinių projektavimu, suteikiame kvalifikuotas konsultacijas, padedame įgyvendinti klientų idėjas.

Susipžinkite su mumis